Світлодіодні ходові вогні — достоїнства і недоліки

Так як автомобіль давно перетворився з розкоші на засіб пересування, ми всі користуємося ним щодня, так чи інакше. І проблема безпеки на дорогах турбує будь-якої людини, в якій би ролі він не виступав. Адже ми з вами якщо не водії, пасажири або пішоходи. Але, на жаль, щодня доводиться чути про сумну статистику, яка говорить про велику кількість постраждалих у дорожньо-транспортній пригоді.

Підвищення безпеки дорожнього руху

У зв’язку з великою кількістю ДТП постійно розробляються зміни до правил дорожнього руху і удосконалюються автомобілі, впроваджуються нові розробки, покликані підвищити безпеку дорожнього руху. До таких впроваджень можна віднести світлодіодні ходові вогні, використання яких набуває велике значення для автомобілістів під час руху, і не тільки для них.

Тому в країнах Європи прийнято рішення на нові транспортні засоби тепер ще на заводі-виробнику встановлювати світлодіодні денні ходові вогні. Для легкових автомобілів це стане обов’язковим з лютого 2011 року, а для комерційного транспорту у 2012 році.

Застосування світлодіодного обладнання денного світла дасть можливість істотно підвищити безпеку руху на дорогах, так як за результатами тестування було виявлено зменшення аварій із смертельним результатом на теренах Європи до 2000 в рік. Адже застосування звичайного освітлення в денний час не надто підвищує видимість автомобіля на дорозі, а світлодіодні денні ходові вогні, завдяки яскравому світлу, зроблять ваш автомобіль дуже помітним. Тому і водії, і пішоходи зможуть відчувати себе більш безпечно і комфортно.

Перевага світлодіодних денних ходових вогнів

Перевага світлодіодних денних ходових вогнів незаперечно, і полягає в тому, що:

  • вони включаються автоматично;
  • не освітлюють дорогу, а тільки роблять автомобіль більш помітним для всіх учасників руху;
  • при досить великої потужності споживають мізерна кількість енергії;
  • термін їх служби складає в межах 5000 – 10000 годин, що в десятки разів перевищує термін служби звичайних ламп розжарювання, а це, в свою чергу підвищує термін служби системи освітлення автомобіля в цілому, а це вже реальна економія ваших коштів;
  • в якості позитивної економічної характеристики можна назвати і те, що світлодіодні денні ходові вогні ніяк не впливають на збільшення витрати палива, на відміну від руху з включеною штатної оптикою, наприклад, фарами ближнього світла.

До позитиву віднесемо зовнішній вигляд і різноманітність форм: прямокутна, кругла, у вигляді смуги, а також відмінний сучасний дизайн, міцність корпусу, простота в установці.

Придбати і встановити світлодіодні денні ходові вогні досить просто, так як на ринку є великий вибір даної продукції провідних виробників. До вашої уваги будуть запропоновані світлодіодні ходові вогні компактних розмірів, стильні, але прості у підключенні – встановити їх зможе навіть непрофесіонал.

Зручність використання даної продукції полягає ще і в тому, що дані вогні мають функцію переходу в режим габаритного освітлення, а це означає, що їх можна використовувати не тільки вдень, але і вночі. Використовуючи світлодіоди самого останнього покоління, виробники випускають світлодіодні ходові вогні великої потужності, відповідні сучасної технології повного внутрішнього відбиття. Дана технологія дозволяє виготовити унікальні по силі світла і широті кута освітлення вогні.

Йдучи в ногу з часом і пропонуючи нові розробки компанії з виробництва світлодіодних вогнів піклуються про вашу безпеку під час руху, комфорту і дозволяють зробити свій автомобіль стильним і сучасним. Так, говорячи про переваги, забули про недоліки. А їх, за великим рахунком і немає у DRL, хоча до недоліків можна віднести поки ще не дуже маленьку вартість комплекту. Але, думаємо, що ринок відрегулює і це питання, як відрегулював його з ксеноном.

Удачі на дорогах, так і в житті теж.