Реле стартера автомобіля ВАЗ 2112 – самостійна розбирання і заміна

На ВАЗ 2112 встановлений редукторний стартер моделі 57.3708 із заниженою планетарною передачею. Він видає 1,55 кіловат потужності і забезпечує деяке зменшення величини навантаження з двигуна за рахунок своєї конструкції.

Схема кріплення стартера та його ключові особливості

На «Самарах» стартер фіксувався трьома гайками, а ось на ВАЗ 2112 для його кріплення використовується всього дві. Корпус механізму виготовлений із сталі, його задня і передня кришки приєднуються одна до одної за допомогою шпильок. Шестерня бендикса стартера накрита полуколпаком передньої кришки. На коробці передач присутній ще один полуколпак.

Механізм редукторний, тому на ньому передбачається два вала. На одному здійснюється переміщення робочої шестерні бендикса, його називають валом приводу. Другим є вал якоря. Два вала вимагають наявності в конструкції чотирьох втулок. Природно, це зменшує (і досить-таки суттєво) напрацювання системи на відмову.

Але з іншого боку велика кількість втулок знімає навантаження з двигуна механізму постійного струму.

Стартер на «дванадцятки» має достатньо «скромні» геометричні розміри і при цьому досить ефективно видає високі обороти. Його двигун є щітковим, четырехполюсным, працює за рахунок потужних постійних магнітів, які прикріплюються безпосередньо до корпусу пристрою. Вага стартера становить близько чотирьох кілограмів, на холостому ходу він отримує близько 80 ампер струму в робочому режимі – близько 375 ампер.

Як влаштовано реле стартера «дванадцятки»?

Втягуюче реле несе відповідальність за обертання маховика двигуна при висуванні муфти (обгінної), а також за запуск стартера. В його корпусі є дві обмотки:

  • утримуюча;
  • втягує.

Всередині корпусу, виконаного з заліза і забезпеченого текстолітової кришкою, передбачений сердечник. У зазначеній кришці з текстоліту встановлюються силові контакти – болти для підключення до них електричного живлення. Крім того, в кришці знаходиться і додаткове пристосування – рухома платівка, призначена для замикання контактів тоді, коли сердечник втягується, і контакт, живить втягуюче реле (точніше – його обмотки).

Реле з рухомою виделкою механізму запуску пов’язано серцевиною. Вилка з’єднується з бендиксом, на одному з торців якого встановлена шестірня. Вона обертає маховик коленвала за рахунок того, що під час запуску двигуна автомобіля зачіпляється з вінцем маховика.

Схема підключення елементів реле на ВАЗ 2112

В цілому схема, за якою функціонує втягуюче реле «дванадцятки», виглядає наступним чином. До одного болта на його кришці підключена обмотка двигуна стартера, до другого – «плюс» від АКБ. Провід від замка запалювання зафіксований на контакті обмотки, яким володіє втягуюче пристрій (подібна схема підключення використовується і на інших «легковиках» сімейства ВАЗ).

Коли водій запускає стартер, використовуючи ключ, на вказаний контакт приходить харчування. Воно формує в обмотці необхідну електрорушійну силу, втягуюче сердечник. При цьому додаткове пристосування (рухома пластина) при впливі на неї сердечника замикає контакти (силові), що призводить до перекидання на двигун механізму запуску живлення від автомобільного акумулятора.

В цей самий момент втягуюче реле підтягує приводну вилку, перемещающую до вінця маховика обгонную муфту. Як тільки сердечник повністю втягується, відбувається замикання контактів та обертання маховика двигуна. Така схема підключення і гарантує безпроблемний запуск «серця» ВАЗ 2112.

Що краще – ремонтувати або міняти стартер «дванадцятки»?

Заміна описуваного нами механізму моделі 57.3708, як правило, потрібно вже через кілька років його експлуатації. У більшості випадків автолюбителі воліють не ремонтувати пристрій, коли вона перестає працювати (не крутить) або ненормально функціонує (спостерігаються проблеми з запуском), а встановлювати новий механізм.

Втім, іноді заміна стартера не потрібно. Нерідко він не крутить з банальної причини – через те, що болти фіксації реле окислюються або послаблюються. Подібні явища викликаються попаданням дорожньої грязі і крапельок вологи в область установки «стартує» механізму. Вирішити цю проблему, як ви розумієте, можна дуже легко – зачисткою контактів (рідше потрібно їх повна заміна).

Якщо щітки стерлися, а бендекс потріскався, дешевше і краще поміняти ці елементи. А ось якщо стартер не крутить через поломки реле або пробою обмоток, заміна всього вузла представляється більш розумним кроком. Якщо прийнято рішення замінити яку-небудь з його деталей, механізм слід розібрати, це нескладно.

Схема демонтажу і розбирання стартера 12-ї моделі ВАЗ

Самостійно розібрати і зняти розглянуте пристрій, коли воно не крутить і вимагає ремонту, власник «двенацатки». Це процес краще здійснювати на естакаді (автомобільної ямі). Відкручувати кріплення з моторного відсіку незручно. Послідовність виконання демонтажу наступна:

  • для забезпечення безпеки виконання робіт знімаємо з «мінуса» АКБ провід;
  • відкидаємо з реле керуючий провід;
  • відкручуємо гайки (зверху і знизу), якими кріпиться стартер.

Після цього демонтуємо з стяжних шпильок середню частину механізму, з валу якоря – головну шестерню, а потім хрестової викруткою знімаємо задню кришку. Під нею розміщується тримач щіток, який демонтується без найменших труднощів. Тепер можна вийняти з статора якір і зняти опору останнього, що дозволить нам за допомогою омметра та візуально оцінити стан обмотки якоря.

При наявності на якорном валу слідів від підшипників (їх називають наволакиваниями) їх слід, по-перше, зачистити шкіркою з малим зерном, по-друге, заполірувати. Абразивом допускається зачищати і несуттєві явища обгорання колектора. У тих ситуаціях, коли на щітках відзначається сильний знос, рекомендується виконувати заміну всього щіткотримача.

Після цього можна продовжувати розбирання стартера для того, щоб визначити, чому він не крутить. Для цього демонтуємо шестерні редуктора планетарного типу і особливо ретельно перевіряємо коронну шестерню на наявність на ній тріщин. Якщо такі є, шестерню необхідно змінювати:

  • спочатку демонтуємо бендикс;
  • на приводному валу, використовуючи молоток та ключ «на 13», видаляємо обойму (зовнішню) стопорного елемента у вигляді кільця;
  • кільце знімаємо з вала за допомогою викрутки (доведеться постаратися, так як воно утоплена на валу в спеціальній виїмці);
  • знімаємо привід і обойму, а потім демонтуємо з валу стопорне кільце (попередньо його потрібно розтиснути).

Після зняття шайби і опори приводного вала перед нами постає шестерня, потребує заміни.