Пилосос для авто – вибираємо оптимальне пристрій для прибирання

Миючий пилосос для авто вважається розкішшю, найчастіше для підтримки порядку в салоні достатньо більш простій моделі. Але спосіб очищення далеко не єдина характеристика таких приладів, тому спробуємо розібратися, як вибирати для себе дане пристосування, щоб не переплатити за непотрібний набір цифр або слів на упаковці.

Потужні пилососи для авто – не саме зручне придбання

Для чого ж ми прагнемо обзавестися таким девайсом? Основним його завданням вважається збір сміття, піску і пилу в салоні, щоб там було приємно перебувати, та й щоб не шкодило здоров’ю засилля алергенів, пилових жителів і інших мікроорганізмів. Звідси стає зрозумілим, що потужні машини нам не потрібні, тому що така покупка буде нераціональною. Потужні пилососи для авто коштують досить дорого, а для забезпечення такої сили потрібна серйозна оснащення, важкий мотор, також харчування потрібно відчутне. Акумулятор в машині скоро видихається, якщо робити прибирання часто, або джерело повинен бути якийсь зовнішній, а це тоді прив’язує нас до певного місця.

Найпростіше питання прибирання вирішується наступним чином. Поверхнева прибирання, яку потрібно робити часто, краще здійснити портативним невеликим пилососом, а ось генеральне прибирання проводити на станціях і мийках, там є потужні агрегати, частіше з миючими функціями, хорошими фільтрами, спеціалізованими щітками і ін. Часто робити генеральне прибирання не має сенсу, а отже, платити за такий апарат нечувані гроші не варто, та й зберігати його доведеться не в машині, що знову ж доставить деякі незручності. План дій намічений, залишається вибрати собі мобільного помічника для частих профілактичних прибирань.

Для автомобіля краще вибрати невеликий пилосос з середніми параметрами, ніж громіздкий апарат з величезними здібностями, але і з такими ж потребами.

Пилосос для авто – вибираємо технічні параметри

На якість прибирання впливає сам вигляд пилососа (миючий/сухий), система очищення і типи фільтрів. Їх може бути декілька, таким чином забезпечується багатоступінчате очищення. Аквафильтры поглинають пил, не даючи їй частково вилітати назад. НЕРА-фільтр нейтралізують шкідливі речовини, особливо корисно це для алергіків. Якщо в якості одного з етапів уловлювання забруднень буде циклонний фільтр, то збір сміття буде здійснюватися ефективніше вже на цьому етапі, що спростить очищення пилососа після використання і збереже його працездатність довше.

По харчуванню пристрої діляться на акумуляторні, що працюють від прикурювача і комбіновані. Є і вимагають мережі в 220 В, але цей варіант непрактичний для авто, так що ми його не розглядаємо. Якщо пилосос має свій акумулятор, то ви залежите від кількості заряду, так як на ходу підживити його буде нічим. Працює від прикурювача більш мобільний, але користуватися ним довго також не рекомендується. Краще вибирати модель з комбінованим живленням, тоді частину часу ви ушиваєтеся від прикурювача, а решту часу на власному заряді акумулятора пилососа, а за такий час точно все буде чисто.

Визначаючи потужність свого майбутнього придбання, прагніть вибрати максимальну цифру для всмоктування і число поменше для споживаного значення. Чим вище сила всмоктування, тим більш об’ємний буде апарат, тому не женіться за самим максимальним параметром, адже ми визначили, що для частого прибирання такий агрегат не потрібен. Оптимальним вважається варіант до 75 Ст. Ну, а пил простіше збирати в контейнер, а не в мішок для пилу, цей вид пилососів поступово відходить у небуття.

Інші особливості майбутнього пилососа для авто

Тепер поговоримо про функції. Спочатку візьміть передбачувану покупку в руку, пристрій не повинно бути занадто важким, а також його ручка не повинна спричиняти незручностей, адже тоді убору буде здійснюватися без особливого ентузіазму. Ознайомтеся із довжиною шнура, якщо є живлення від прикурювача, він повинен дотягуватися до багажника, а це як мінімум 2,5 метра, якщо у вас не універсал або мікроавтобус. Пропоновані насадки в комплекті можуть стати приємною знахідкою в процесі очищення авто, особливо важлива наявність щілинної насадки, таких місць у салоні авто багато. Не зайвою буде щітка для прибирання шерсті тварин.

Залишається згадати про виробника і ціною пилососа. Старий стереотип про китайських речі все ще працює, але не слід так категорично ставитися до цього факту. Є дійсно фабричні якісні речі, але ціна на них теж буде на рівні середньої. Важливо переконатися, що до пилососа додається паспорт, інструкція гарантія, причому сервіс знаходиться у вашій країні, а краще навіть у місті. Погані моделі, і за сумісництвом найдешевші, документацією супроводжуються рідко, і продавець дає гарантію тільки на словах і на термін дії чека, тобто пару тижнів. Не женіться за високою ціною, це будуть вже пристрою іншого класу, про нераціональності придбання яких ми згадали на початку. Так що шукайте «золоту середину».