Як самостійно зробити ремонт лобового скла?

Давайте почнемо з того, що у вас в гаражі немає обладнання для будь-якого виду ремонту автомобіля своїми руками, інакше це був би не гараж, а станція техобслуговування. І в першу чергу, якщо відбувається якась несправність авто, потрібно знати, чим і як можна усунути цю несправність, і якщо можна, то своїми руками.

З чого починається ремонт лобового скла автомобіля?

Це повною мірою стосується того, коли необхідно провести ремонт лобового скла своїми руками. Не питання, якщо ви звернетеся в автосервіс, який професійно проводить ремонт лобових стекол автомобілів. І це потрібно робити, якщо пошкодження вітрового скла серйозне і можна відремонтувати, але … розумієте, що може не вистачити кваліфікації. Тоді, так! Тоді в сервіс.

Але найчастіше, пошкодження лобового скла буває незначним: скол, невелика тріщина. Тоді ремонт лобового скла під силу вам своїми руками в гаражі, а інакше, в сервіс не наїздишся.

Природно з придбання необхідного устаткування, матеріалів у вигляді набору для «швидкої скляної допомоги». Для того, щоб нас не звинувачували в заангажованості, зробимо наступним чином. Пошук необхідного фото-полімеру для ремонту лобового скла своїми руками проводиться так, в пошуковик запит вноситься «клей для ремонту тріщин лобового скла» або «полімери для ремонту тріщин лобового скла» і розумний Гугл видасть вам відповіді про те, де і що.

Важливою частиною обладнання, без якої навряд чи обійдеться ремонт лобового скла автомобіля своїми руками, є інжектор для введення полімеру в тріщину. Є професійні інжектори, але ви ж не збираєтеся щодня ремонтувати своє вітрове скло. Значить можна придбати пластиковий інжектор.

Не менш важливою виявляється наявність електродрилі для того, щоб засвердлити краю тріщини і зняти напругу зі скла. І, відповідно тонке алмазне свердло.

Алгоритм ремонту лобового скла автомобіля

Перше, що ви повинні зробити, помітивши з’явилася тріщину на лобовому склі – це припинити до неї доступ бруду і пилу. Для цього існує звичайний прозорий скотч, який є в кожному автомобілі. Просто приклеїти його по лінії тріщини. Це полегшить вам виконання наступного кроку – очищення тріщини від бруду.

  • Важливо! Від ретельної підготовки тріщини лобового скла до ремонту залежить 80% успіху процедури ремонту лобового скла. Перед початком введення полімеру з тріщини видаляється бруд, пил. Це робиться за допомогою насоса, спеціальної автохімії і вашого терпіння. Інакше, може вийде, що не буде досягнута прозорість ремонтованої поверхні наближена до природної.
  • Краї тріщини засверлівают для того, щоб припинити її подальше поширення. І приступаємо безпосередньо до усунення тріщини.
  • З допомогою інжектора в порожнину тріщини вводиться полімер, розведений чи ні (у відповідність з інструкцією до нього), і рівномірно розподіляється по всьому об’єму порожнини. Повне застигання полімеру відбувається у відповідність з часом зазначеним в інструкції. Полімерний клей не повинен бути прострочений, інакше не відбудеться необхідна полімеризація або ділянку, навіть після полірування скла залишиться каламутним.
  • Сушка місця ремонту лобового скла проводиться або за допомогою природного сонячного світла (це в три рази збільшить час повної полімеризації розчину) або за допомогою спеціальної УФ лампи.
  • Полірування скла може проводитися як за місцем ремонту, так і повністю все скла. Це вже залежить від вашого бажання і настрою.

А настрій у вас має бути піднесеним, ще б, ви зробили ремонт лобового скла своїми руками. І, якщо ви зробите все правильно, то результат ремонту лобового скла буде як мовиться, — на обличчі, тобто на склі. Тріщина не видно, і знову можна дивитися на дорогу і навколишній світ через прозоре і світле скло свого автомобіля.

Удачі вам, любителі свого автомобіля.