Денні ходові вогні Hella — неупереджений огляд

Задайте собі питання: чи Можна не довіряти компанії з більш ніж столітньою історією, кожен крок якої спрямований на поліпшення якості своєї продукції, і, відповідно, іміджу на світовому автомобільному ринку? Так, ви праві! Можна, і потрібно. Коль скоро, продукцію торгового бренду Hella, вибрали найбільші автовиробники світу для комплектації своїх конвеєрних авто, то ми, тим більше, можемо довіряти цій марці.

Застосування світлодіодних денних ходових вогнів Hella

Давайте уважніше розглянемо один з традиційних товарів Hella – світлодіодні денні ходові вогні Hella. Коли наприкінці 90-х у багатьох країнах світу став набувати актуальності, питання оснащення автомобілів денними ходовими вогнями, то компанія Hella, денні ходові вогні запропонувала в числі перших на світовий ринок.

До сьогоднішнього дня ходові вогні Hella випускаються в різних варіаціях, завдяки використанню світлодіодним технології. Пропоновані брендом денні ходові вогні Hella мають прямокутну, круглу, поздовжню форми. Світлодіодні ходові вогні hella ledayflex адаптовані, практично до всіх моделей і марок сучасних авто.

Переваги використання денних ходових вогнів вже відзначені всіма, без винятку автомобілістами. У Європі, наприклад, на законодавчому рівні, прийнято рішення про обладнання всіх нових автомобілів денними ходовими вогнями з лютого 2011 р., а комерційного транспорту з середини 2012 р. І, світлодіодні ходові вогні hella ledayflex, є одним з оптимальних варіантів денних ходових вогнів, завдяки своїй малопотребляемой потужності, довгому терміну служби і, нарешті, ідеального зовнішнього вигляду, який прикрасить будь-який автомобіль.

Існує кілька незаперечних причин для застосування світлодіодних денних ходових вогнів взагалі:

  • при зміні яскравості денного світла відбувається включення і вимикання денних ходових вогнів в автоматичному режимі;
  • підвищення безпеки руху вашого авто в зв’язку з тим, що світлодіодні денні вогні краще розпізнаються учасниками руху, і ви більш помітні на дорозі;
  • з точки зору економії коштів: використання світлодіодних вогнів безпосередньо пов’язане з підвищенням терміну служби штатної системи освітлення, і світлодіоди жодним чином не впливають на збільшення витрати палива, на відміну від роботи штатного освітлення – ближнє світло.

Чим же гарні денні ходові вогні hella ledayflex

А тепер об’єктивно розглянемо, чим же гарні денні ходові вогні hella ledayflex:

  • універсальність застосування. У блоці управління застосовуються конектори серії AMP Superseal, кабелі укладені в захисну оболонку і мають довжину до 30 см – це для стандартної електропроводки з коннекторами того ж типу. А в додаток до комплекту денних ходових вогнів Hella пропонується джгут з трьохконтактні коннектором AMP.
  • Автоматичне керування. Включаються при запуску двигуна, а вимикаються: при включенні габаритів або фар ближнього світла, або при зупинці двигуна.
  • Ходові вогні Hella працюють при напрузі 12 в і 24 В, обладнані світлодіодами Golden Dragon і мінімально споживають енергоспоживання: в режимі денних ходових вогнів – 5,8 Вт, а в режимі габаритних вогнів – 0,6 Вт.
  • Термін служби світлодіодів Golden Dragon визначений виробником до 10000 годин.
  • Комплект ходових вогнів Hella не вимагає додаткового обслуговування після установки.

Було б не зовсім об’єктивно, розписувати переваги, і не слова не сказати про недоліки денних ходових вогнів Hella. І, таки є один недолік – зараз не зовсім «народна» вартість комплекту.

Робіть висновки і приймайте рішення самі – небудь використовувати штатний ближнє світло, або придбати і встановити денні ходові вогні, до речі, це можливо зробити і самостійно.

Удачі на дорогах, так і в житті теж.