Чи варто встановлювати денні ходові вогні Philips?

Дивне питання? Зовсім ні. Але саме так він часто звучить на деяких автомобільних форумах. Досвідчені автомобілісти з розумінням ставляться до задає таке питання, терпляче роз’яснюючи, що до чого, коли обговорюються ходові вогні автомобіля Philips. Ми вважаємо своїм обов’язком внести ясність для автомобілістів, які читають наш сайт.

Денні ходові вогні Рhilips

Продукція компанії Philips ходові вогні, займає не останнє місце у всьому різноманітті асортименту цього торгового бренду на ринку. А з урахуванням того, що на світовому автомобільному ринку безумовними лідерами автооптики є дві компанії — Hella і Philips, питання в заголовку відпадає сам собою. Тому денні ходові вогні Філіпс – це, поряд з продукцією Hella, саме те, що вам варто поставити на свій автомобіль в якості вогнів денного світла, і не тільки.

Денні ходові вогні Рhilips – це сьогодні, а вся історія компанії дає нам впевненість у тому, що її продукція не може бути неякісним. У 1891 р. В Нідерландах, братами Філіпс була організована компанія по випуску ламп розжарювання, і вже до кінця 19 століття Філіпс стала європейським лідером на цьому сегменті ринку. У XXI століття компанія вступила з гідністю, і авторитетним ім’ям, не бажаючи, та й не збираючись віддавати нікому пальму першості, особливо на ринку автомобільної оптики.

Випускаються сьогодні компанією Філіпс ходові вогні, в повному обсязі є уособленням слогану бренду «Розумно і Просто», в чому переконався вже не один автомобіліст. Вся продукція компанії Рhilips, ходові вогні автомобілів, в тому числі, відповідає елементарним потребам споживача.

Денні ходові вогні Рhilips сьогодні – це ціла лінійка на всі моделі сучасних автомобілів, представлена в своїх формах на будь-який смак і під будь-тюнінг автомобіля. Крім форми: прямокутної, круглої, у вигляді смуги, з різною кількістю світлодіодів (від 5 до 8), денні ходові вогні Філіпс відрізняє універсальність, висока якість і бюджетна вартість. Що, власне, і пояснює високу популярність ходових вогнів автомобіля Рhilips.

Про безумовну необхідність і переваги денних ходових вогнів, про їх позитивний вплив на безпеку руху, ми вже говорили в інших матеріалах. Тому повторюватися не будемо, а розглянемо один з варіантів продукції Філіпс.

Ходові вогні LED Daytime Lights4

  • Строк служби, визначений виробником – більше 5000 годин, а це кілька років експлуатації вашого авто.
  • Компактність і універсальність денних ходових вогнів Рhilips дозволяє обладнати комплектом більшість представлених на ринку моделей європейських автомобілів, при цьому простота підключення (принцип plug & play — вмикай і працюй) дозволяє проводити встановлення денних ходових вогнів своїми руками.
  • Ходові вогні автомобіля Рhilips обладнані потужними світлодіодами LUXEON® LED, які характеризуються великою потужністю при малому енергоспоживанні.
  • І, як саме собою зрозуміле, денні ходові вогні Рhilips мають автоматичний режим включення, вимикання, водонепроникні, розсіювач з полікарбонату гарантує високу міцність корпусу.

Крім високих техніко-експлуатаційних характеристик, комплект забезпечується ізольованою сполучної проводкою і установочними матеріалами, що полегшує монтаж денних ходових вогнів Філіпс своїми руками. А істинно «народна» вартість, роблять систему DRL (Daytime Running Lights) Рhilips доступною для будь-якого автолюбителя.

Удачі на дорогах, так і в житті теж.