Шановний автолюбитель

Наш сайт для автомобілістів відноситься до числа тих небагатьох web-ресурсів, які не хочуть змусити тебе що-небудь купити для ремонту і обслуговування автомобіля. Навіть більше того, ми постараємося допомогти тобі в зовсім нелегкій справі в сучасних умовах утримувати свій автомобіль у справному стані, збільшити його моторесурс і підтримувати всі технічні параметри автомобіля в стані, придатному для тривалої експлуатації. Наш сайт для автолюбителів – це інформаційний портал, який несе в собі потрібну і корисну інформацію з будови автомобіля, його ремонту своїми руками, про правових нормах і життєвому досвіді автомобілістів.

Ти здивований, і не віриш? Ти гарячково пробігає очима по Головній сторінці автомобільного сайту, і все-таки намагаєшся знайти це слово «купити». Не потрібно. Причина проста – ми нічого не продаємо для автомобіля без твого бажання. Це так само просто, як і те, що сьогодні вже багатьом дуже складно і важко утримувати та ремонтувати автомобіль: постійно зростаюча вартість на паливно-мастильні матеріали і технічні рідини, які злетіли до небес ціни на запчастини, «бєспрєдєл» служителів закону на дорогах, та й чого гріха таїти – незнання нами, часом елементарних законних норм і своїх прав.

Шановний автомобіліст! Якщо у тебе вистачило терпіння дочитати до цього місця, то ми відповімо на твоє питання про те, хто ми? Ми – це ті, хто стоїть з тобою пліч-о-пліч у «пробці», хто «моргає» тобі, попереджаючи про сховалися в «засідці» працівників ДАІ. Нам абсолютно байдуже, що ти витрачаєш невиправдано великі гроші на ремонт автомобіля, тому що ми до певного моменту так само їх витрачали, поки не зрозуміли, що ми потрібні один одному. Потрібен наш досвід експлуатації авто, який ми можемо передати починаючому автомобілісту. Навіщо платити більше, якщо ремонт та обслуговування автомобіля своїми руками – це реально.

Адже досвід обслуговування та ремонту автомобіля, неважливо який він моделі або марки, який накопичено кожним автоаматором, сьогодні може стати в нагоді багатьом. Саме тому, в розділі Обслуговування і ремонт, ти зможеш знайти відповіді на багато запитань, які допоможуть тобі в русі по автомобільних дорогах твого міста і нашої країни.